Způsob a cena doručení, způsoby úhrady nákupu na www.3Dkniha.cz

I. Způsoby a ceny dopravy

Druh dopravy + způsob úhrady

cena přepravy s DPH

PPL do práce + dobírka

139,00

PPL do domů + dobírka

162,00

PPL do práce + platba předem, GoPay

103,00

PPL do domů + platba předem, GoPay

125,00

 

 

Česká pošta balík do ruky  + dobírka

137,00

Česká pošta balík do ruky  + GoPay

107,00

Česká pošta  na poštu+ platba předem, GoPay

98,00

Česká pošta  na poštu+ dobírka

128,00

Česká pošta - doručení na Slovensko, platba předem, GoPay

118,00

Zásilkovna na výdejnu+ pl.předem, GoPay

 

46,00

Zásilkovna na výdejnu+ dobírka

76,00

Zásilkovna - doručení na Slovensko

88,00

 

Česká pošta (obálka A4) pouze pro pexeso a omalovánky

48,00

platba předem + osobní odběr

zdarma

v hotovosti + osobní odběr

zdarma

 

Zasílání zboží e-shopu www.3Dkniha.cz v České republice

  Vážení a milí zákazníci ze Slovenské republiky, nyní již můžete objednávat zboží z našeho e-shopu. Před volbou druhu dopravy je třeba zvolit stát doručení : "Slovensko" a při volbě druhu dopravy prosím vyberte službu Zásilkovna nebo doručení Českou poštou.

1. Osobní odběr u výrobce 

  Pokud si vyberete tento způsob dodání, bude vaše zboží připraveno k odběru ve výrobním závodě společnosti reus s.r.o. Pošleme Vám e-mail s potvrzením. 

  Zboží bude připraveno k vyzvednutí v pracovních dnech od 9:00 do 15:00 hodin ještě následujících 3 pracovních dnů. Pokud zboží nebude v této lhůtě odebráno, bude uvolněno do volného prodeje.

2. Zásilkovna

  Využijte služby – výdeje zásilek na odběrních místech Zásilkovny.  Při nákupu na www.3Dkniha.cz si u způsobů dopravy přes Zásilkovnu vyberte to odběrní místo, které vám je nejbližší. V okamžiku, kdy budete mít zásilku připravenou, dostanete zprávu, že si pro ni můžete přijít. Uložená bude standartně 7 dní.

 Cena za odběr na výdejních místech Zásilkovny najdete v tabulce. Je závislá na kombinaci tohoto způsobu doručení a způsobu úhrady. Podrobnější  informace najdete na stránkách www.zasilkovna.cz

3. Česká pošta - balík do ruky, balík na poštu, obálka A4 (pouze pro pexeso a omalovánky)

   Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den po podání zásilky. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá oznámení o pokusu doručení zásilky  v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Nově Česká pošta zasílá i SMS a e-mailová potvrzení o uložení zásilky.

 Na pobočce České pošty je balík uložen 7 kalendářních dnů, poté je poslán zpět k odesílateli. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

  Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné na stránkách České pošty nebo telefonicky na lince 800 177 889.

4. Kurýrní služba PPL – domů nebo PPL – do práce

Služba PPL obvykle doručuje zásilky následující pracovní den po podání zásilky. Zásilky rozváží standardně zboží ve všední dny od 8.00 do 18.00,  v některých lokalitách také večer mezi 17.00 a 21.00. Než k Vám PPL přiveze zásilku, obvykle Vás řidič kontaktuje na Vámi při registraci uvedeném telefonním čísle. 

Objednané zboží můžete uhradit na dobírku, bankovním převodem nebo platební kartou.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné on-line na stránkách www.ppl.cz

Problémy s doručením

Pokud se vyskytl problém s doručením zásilky nebo Vám nebyla doručena vůbec, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku         377 679 177  nebo zašlete mail na obchod@3Dkniha.cz.

Nejčastější příčiny nedoručení zásilky

  • Přepravce či poštovní doručovatel nevložil do vaší schránky oznámení o nedoručení / uložení zásilky.  Číslo balíku/zásilky vám bylo zasláno na e-mail, který jste uvedli v objednávce.
  • Zásilka se ztratila u přepravce nebo byla omylem doručena na jinou adresu
    Pokud dojde k této situaci, neprodleně zahájíme reklamační řízení s dopravcem. Po dohodě vám buď Vaši objednávku obratem zašleme znovu, nebo byla-li původní objednávka placena předem Vám obratem vrátíme vaši platbu.

 

II. Způsoby platby

U nás můžete zaplatit následujícími způsoby:

1. Dobírka přes Českou poštu nebo kurýrní službu PPL

 Cenu zaplatíte při převzetí zboží od poštovního doručovatele ( v hotovosti), na poště (v hotovosti) či kurýrního doručovatele PPL (možnost platby v hotovosti i platební kartou). Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za zaslání na dobírku ve výši 30,00 Kč (včetně DPH).

2. Platba v hotovosti při osobním odběru vyzvednutím ve výrobním závodě

Platba při převzetí  je jednoduchý a rychlý způsob jak za zboží zaplatit. Je možné použít pouze v kombinaci se způsobem doručení osobní odběr. Při osobním odběru zboží je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas).

3. Platba při vyzvednutí v odběrném místě Zasilkovna

Zásilku si také můžete vyzvednou v některém z odběrních míst sítě Zásilkovna. Cenu objednávky zaplatíte při převzetí zboží , kartou nebo dobírkou. Platba při převzetí na odběrném místě je jednoduchý a rychlý způsob jak za zboží zaplatit. 

4. Platební kartou prostřednictvím portálu GoPay
Objednávku můžete bezpečně uhradit platebními kartami VISA, VISA Electron, EuroCard/MasterCard a Maestro na portálu GoPay . Akceptace platebních karet probíhá on-line a využívá systém 3D-Secure řešení. Platba kartou  je bezpečná.

5. Bankovní převod
Cenu objednávky můžete uhradit předem převodem ze svého účtu na základě zaslaného zálohového listu náš účet č. 117815123/0300 u ČSOB. Pokud jste se u nás zaregistrovali, najdete doklad tento v seznamu objednávek u uživatelského účtu včetně  čísla bankovního účtu. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. Po převzetí zásilky vám zašleme e-mailem daňový doklad.

6. Platba na fakturu
Tento způsob platby je určen pouze pro podnikatelské subjekty a organizace. Objednané zboží bude zasláno spolu s fakturou k zaplacení. Další objednávka na fakturu bude vyřízena až po uhrazení předcházející objednávky. Jako fakturační adresa bude uvedena adresa zákazníka v jeho registračních údajích (nezapomeňte uvést také IČO, případně DIČ).. Provozovatel e-shopu www.3Dkniha.cz si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky na fakturu, pokud bude mít podezření, že údaje zadané zákazníkem jsou pochybné. Informace o odmítnutí zašle obchod na e-mailovou adresu zákazníka.